logo top Domů  |  Bez grafiky  |  Vytisknout  |  Mapa stránek  |  Kontakt  |  Redakce
panorama
Mapa Lažánek Kde jsme Obecní úřad Pošta Lažánky ZŠ a MŠ Farnost Lažánky Knihovna Tělocvična - TJ Lažánky Zdravotní zařízení

Lažánky  Poradan v Lažánkách

Ordinaci - poradnu v LAŽÁNKÁCH zajišťuje Dětské středisko Vev. Bítýška, MUDr. Eva Hošnová :

vždy 2. středu v měsíci od 12:30 do 13:00hod. v objektu budovy OÚ – v poradně ......ZDE.

Veverská Bítýška

Lékárna a všechna zdravotní zařízení ve Veverské Bítýšce.........ZDE

Zubní ordinace MDDr. Jiří Gottvald Masarykovo nám. 76, Vev.Bítýška: 549 420 412

Ortodontická ordinace NUDr. Lucie Jedličková - zubní oddělení, Masarykovo nám. 76, Vev.Bítýška , Tel.: 773 243 444

Lékařská služba první pomoci
- kontaktní místa polikliniky Tišnov najdete zde.
- Zabezpeční lékařské první pomoci Jihomoravského kraje najdete zde.

V případě zájmu o uvedení nového zdravotnického zařízení  a adresy na našich stránkách Lažánek, odkazujeme vás na kontaktní osobu: Marcela Petrášová, petrasova26@seznam.cz
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Hotel, restaurace Hřbitov Obchod - potraviny Podnikatelé a služby Spolky Ubytování
O obci LAŽÁNKY INFORMACE obecního úřadu Památky Sdružení a spolky Fotogalerie Kalendář akcí 2017 Tipy kam na výlet Důležité odkazy Počasí
Aktuality

HLÁŠENÍ místního ROZHLASU (20.10.2017) ...

Aktuálně bylo doplněno nebo upraveno: (01.08.2017) ...

Archiv zajimavostí najdete v sekci O obci Lažánky v rubrice Naše součastnost 2000 - 2012, kde Vám přiblížíme jak kulturní, sportovní, ale i společnské události během uplynulých 12 let, včetně (09.08.2012) ...

Navštivte naši bohatou FOTOGALERII V naší fotogalerii, která je na našich stránkách, najdete téměř 7 tisíc fotografií a (17.01.2011) ...

Lažánecké mažoretky v Telči

dne 28. května

reprezentovaly naši obec.

V neděli 28.května 2017 navštívila dvě družstva  Lažáneckých mažoretek  město Telč.  Děvčata se zúčastnila  mažoretkové soutěže ? O střevíček z pohádkové Telče? . V soutěži  miniformací obsadily naše mažoretky  třetí místa v kategorii juniorek i seniorek. V horkém nedělním odpoledni jim odměnou za dlouhou cestu do místa konání soutěže byly  bronzové medaile, perníkový střevíček z pohádkové Telče a řada drobností  od pořadatelů.

Následující neděli ? 4.června se Lažánecké mažoretky vydaly nabrat zkušenosti  na další  soutěž mažoretek ? tentokrát do Brna, kde se  ve sportovní hale na ul. Kounicova konala  mezinárodní soutěž ?O brněnskou dračici Drakulku?.  Poměřit svoje schopnosti  ve velké konkurenci  se vypravila všechna  čtyři družstva Lažáneckých mažoretek. Odjezd z Lažánek  před sedmou hodinou ráno byl náročný zejména pro naše nejmladší mažoretky . Kupodivu právě  ony zvládly soutěž úplně nejlépe a v konkurenci  sedmi družstev vybojovaly krásné třetí místo a bronzové medaile. I ostatní družstva  našich mažoretek  předvedla svá vystoupení na výbornou a v bohaté konkurenci vzorně reprezentovala naši obec.  Obsadila shodně pátá místa  ve svých kategoriích, za která obdržela upomínkové medaile s emblémem brněnského dráčka.

Obě soutěže tak byly poslední tečkou před nadcházejícími letními prázdninami.